Blog - Pozycjonowanie stron - firma Damtox
 • Po co jest blog o pozycjonowaniu?

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na publikowanie cennych informacji nt. pozycjonowania. W ten sposób chcemy, aby nasi obecni i przyszli klienci, przynajmniej w stopniu zrozumiałym, mogli poruszać się językiem pozycjonerów. Informacje publikowane na blogu są dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych pozycjonerów. Serdecznie zapraszamy do lektury.
 • Jak zdobyć rządowe linki gov.pl ?

  linki gov.plDywersyfikacja linków jest jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania stron. Ostatnio bardzo popularne stało się pozyskiwanie linków o wysokim zaufaniu w oczach Google. Jako jeden rodzaj linków, który może myć uznawany za linki o wysokim zaufaniu, czyli Trust Rank (wyznacznik wg. Yahoo!) są linki z domen rządowych. Poniżej prezentuję kilka przykładów na pozyskanie linków z domen rządowych. Czytaj całość »

  Zaplecze SEO od zaplecza

  zaplecze seoJak może wyglądać zwykła strona zapleczowa, która jest fundamentem innego portalu? Najczęściej takie strony nie mają najładniejszego layoutu i nie są najczęściej odwiedzane przez internautów. To są strony tylko i wyłącznie dla algorytmu. Dlatego nie dba się o stronę wizualną. Liczy się kwestia pozycji w wyszukiwarce. Czytaj całość »

  SEO hosting – budowa zaplecza pod pozycjonowanie stron

  seo hosting

  Co to jest SEO Hosting?

  Decydując się na dzierżawę miejsca na swoje strony internetowe, większość firm może zaoferować nam hosting na którym będziemy mieli do dyspozycji tylko 1 adres IP. Na hostingach SEO sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdyż oferta tego rodzaju hostingów oferuje wiele adresów IP z różnych lokalizacji. Głównym więc elementem hostingów SEO są konta z większą ilością adresów IP do dyspozycji, najczęściej można znaleźć konta z ofertą około 50 adresów IP. Czytaj całość »

  Podstawy optymalizacji treści na stronie

  podstawy optymalizacji stronCo to jest optymalizacja strony?

  Optymalizacja strony jest szeregiem czynności jakie należy wykonać, aby nakierować wyszukiwarkę Google na interesujące nas słowo kluczowe znajdujące się na naszej stronie. Optymalizację wykonujemy w celu ustalenia najwyższych pozycji naszej strony w wyszukiwarce internetowej. Czytaj całość »

  Budowa zaplecza – po co?

  zaplecze pozycjonerskieNa początku wyjaśnimy, czym tak naprawdę w narzeczu pozycjonerskim jest zaplecze. To zbiór stron, które zawierają unikalne wpisy i linki prowadzące tylko do jednego portalu. Czasami dobre zaplecze linkuje poszczególne frazy dla innych stron. Ile stron zapleczowych potrzeba przy pozycjonowaniu głównej strony? Czytaj całość »

  Copyright © 2011-2016 Damtox. All rights reserved. Regulamin dodawania opinii | Polityka prywatności | Polityka Cookies
  Pozycjonowanie i reklama w internecie.