O nas

Przebicie się przez gąszcz firm pozycjonerskich do łatwych nie należy. To wymaga strategicznego planowania, profesjonalnego podejścia do klienta i przede wszystkim ciekawej oferty, która wzbudzi zainteresowanie u osób potencjalnie zainteresowanych usługami firmy w zakresie internetowego marketingu.

Do marketingu internetowego zaliczyć możemy wiele działań. Najskuteczniejsze i najbardziej wydajne jest pozycjonowanie. Tym zajmuje się nasza firma i w wokół tego prowadzimy swoją działalność. Skupienie się na jasno postawionych celach oraz ciągłe samodoskonalenie sprawia, że jesteśmy pionierami na rynku pozycjonerskim.

Ten fakt potwierdza statystyka – ponad 2000 klientów każdego roku korzysta z usług naszej firmy.

o firmie damtox

Specjalizujemy się w:

  • pozycjonowaniu stron
  • projektowaniu oraz wdrażaniu witryn klientów
  • przeprowadzaniu audytów SEO
  • organizacji szkoleń SEO

Dynamika firmy oraz zakres działań zmusiły nas do podzielenia działalności na dwa filary. Dzięki temu jesteśmy skuteczniejsi i znacznie lepiej podchodzimy do powierzanych zadań.

1

Pozycjonowanie stron internetowych

Pierwszym filarem firmy DAMTOX jest pozycjonowanie stron internetowych. Filar zajmuje się testowaniem nowych technik pozycjonowania, przeprowadzaniem najróżniejszych analiz i podnoszeniem skuteczności działania firmy. Nie użyjemy nowej technologii bez gruntownego sprawdzenia jej na własnych stronach. Priorytetem firmy jest klient oraz jego strona. Dajemy gwarancje na wszystkie nasze działania. Pracujemy ostrożnie i efektywnie, co dziś jest prawdziwym ewenementem. Praktykujemy tylko legalne działania podnoszące pozycję stron. Duża konkurencyjność zmusza nas do poszerzania wiedzy. Obecnie znamy ponad 85% algorytmów pozwalających na poprawienie pozycji stron.

Dowiedz się więcej
o firmie pozycjonowanie
o firmie tworzenie stron
2

Projektowanie stron internetowych

Drugim filarem są działania obejmujące projektowanie stron internetowych. Duże zainteresowanie usługą tworzenia stron i późniejszego prowadzenia kampanii SEO zmusiły nas do podziału działań firmy. Specjaliści pracujący w naszej firmie planują strony klientów, wdrażają poprawki, optymalizują witryny pod kątem SEO i przekazują gotową, przejrzystą witrynę dla działu, który zajmuje się pozycjonowaniem. Dzięki tym działaniom DAMTOX pracuje znacznie sprawniej, a klient może liczyć na natychmiastowe efekty. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymogi klientów dotyczące stron. Chętnie przyjmujemy wizjonerskie zlecenia, które wymagają od nas niekonwencjonalnego myślenia i sposobu podejścia.

Dowiedz się więcej

Prócz pozycjonowania oraz projektowania i tworzenia stron naszym klientom oferujemy audyty SEO oraz szkolenia przeprowadzana na terenie całego kraju lub w firmie klienta. Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować się do wymogów i potrzeb klientów. Swoim profesjonalizmem pragniemy pomagać każdemu, kto jest w pozycjonerskiej lub internetowej potrzebie.

Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty.
Firma Damtox

Lat doświadczenia

Wypitych kubków kawy

Słów kluczowych w TOP10

Zrealizowanych projektów

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij i wypełnij formularz

Oceń ten artykuł:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję