Blog

jednorożec seo analiza konkurencji

Jak analizować stronę internetową konkurencji?

Z racji tego, że nie żyjemy na pustyni i nie ma też dla żadnej branży zapewnienia funkcjonowania bez konkurencji. Jeśli nawet odnajdzie się swoją niszę, w której przez chwilę będzie się jedyną tego typu firmą, to niestety szybko pewne patenty zostaną podpatrzone i wdrożone do realizacji także przez inne firmy. Dla przedsiębiorstw jest to pewne… Czytaj dalej »

optymalizacja seo

Kiedy potrzebna jest optymalizacja strony i audyt SEO?

Słowo audyt kojarzy się najczęściej z rozległymi, zaawansowanymi działaniami prowadzonymi w dużych firmach. Nie zawsze kojarzy się ono dobrze, wiele osób odpowiadający za kwestie, wobec których taki audyt będzie prowadzony, nawet mając czyste sumienie czuje się odrobinę niepewnie, nie będąc pewnym jaki wynik przyniesie przeprowadzona swego rodzaju kontrola oraz jaka ocena zostanie w jej efekcie… Czytaj dalej »

co to jest pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron – czym jest i jak zacząć?

Brak odpowiedniej widoczności w Internecie w dzisiejszych warunkach nie wróży dobrze rozwojowi działalności. To właśnie Internet jest bowiem przestrzenią, w której użytkownicy poszukują wykonawców usług czy dostawców określonych towarów. Praktycznie nikt już nie korzysta z przestarzałych narzędzi, takich jak książka telefoniczna – każdy wpisuje hasło opisujące poszukiwaną kwestię do wyszukiwarki i przegląda uzyskane wyniki. Nikt… Czytaj dalej »

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję