Efektywne i skuteczne pozycjonowanie

Skuteczne i efektywne pozycjonowanie to szereg kompleksowych działań, zarówno technicznych jak i marketingowych. Większy ruch, większa konwersja i większa widoczność to trzy filary pozycjonowania.

Pozycjonowane to podstawowy i kluczowy sposób na zwiększenie widoczności w internecie, który działa i przynosi wielotorowe korzyści.

Zapytaj o wycenę!
pozycjonowanie
Czy wiesz, że ...

Pozycjonowanie stron

  • kompleksowe działania
  • analityka internetowa
  • wzmocnienie content marketingiem
  • dostęp do ogromnego rynku
  • poprawa wizerunku firmy
  • krok prze konkurencją
pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej to klucz do sukcesu firmy, ale tylko po warunkiem, że będzie to proces skuteczny i przeprowadzony prawidłowo. Pozycjonowanie to szereg działań zarówno technicznych jak i marketingowych, które mają jeden konkretny cel - dana witryna internetowa ma osiągnąć jak najwyższą pozycję wśród wyników wyszukiwania, na podstawie konkretnych, wyselekcjonowanych fraz kluczowych.

Proces pozycjonowania dzieli się na dwa typy prac. Pierwszy z nich to tak zwany On Page, czyli działania określane mianem SEO - Search Engine Optimalizwation - praca ta związana jest z optymalizacją samej witryny internetowej. Drugi typ to tak zwany Off Page, czyli prace, które wykonywane są poza stroną internetową. Wszystkie wykonywane działania powinny być zgodne z wytycznymi Google, jakie stawiane są Webmasterom. Firma Damtox, jako grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem jest na bieżąco z obowiązującymi zasadami i wykonuje pozycjonowanie www w oparciu o nie, mając na uwadze, że najważniejszy jest efekt oraz dobro klienta, a konkretnie jego strony internetowej.

Pozycjonowanie to proces, bardzo wartościowy - jeśli przeprowadzony jest prawidłowo, może przynieść wielotorowe korzyści. Pozycjonowanie stron korzystnie wpływa na rozpoznawalność marki i znacząco zwiększa zyski w firmie. Oprócz tego widocznie zwiększa przewagę na konkurencją i pomaga łatwiej i skuteczniej dotrzeć do potencjalnych klientów. Wszystko to za sprawą większej ilości odwiedzin strony i poprawionej widoczności w wynikach wyszukiwania. Większy ruch to większa konwersja, a to z kolei prowadzi do większej widoczności i koło się zamyka.

Pozycjonowanie dąży przede wszystkim do uzyskania wysokiej pozycji w tak zwanym TOP10. Badania wskazują bowiem, że większość ludzi, która szuka informacji bądź usług w sieci, bardzo rzadko sprawdza większą ilość stron, niż właśnie pierwsze 10 wyszukiwań. Wchodzą na strony, które pojawią się jako pierwsze. Z wyszukiwarki Google korzysta 97 %internautów - ta liczba mówi sama za siebie.

Ile kosztuje pozycjonowanie, czyli cennik pozycjonowania

Podstawowe pytanie, jakie zadają klienci interesujący się pozycjonowaniem strony jest oczywiście cena. To zrozumiałe, bowiem przed podjęciem ostatecznej decyzji niezbędne jest dogłębne przeanalizowanie budżetu. Niestety na pytanie ile kosztuje pozycjonowanie strony nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Sztywny cennik nie istnieje - możliwe jest wyłącznie podanie orientacyjnych kosztów, ale w tym celu i tak konieczne jest posiadanie konkretnych informacji.

Firma Damtox wycenia proces pozycjonowania szybko i w oparciu o podstawowe informacje uzyskane od klienta, a w przypadku zainteresowania, przygotowujemy konkretny plan działania oraz cennik usług. Jesteśmy w stanie podać klientowi koszty orientacyjne, tak zwane widełki kosztowe, ale dla pełnej wyceny potrzebujemy więcej czasu oraz konkretnych informacji na temat strony, która ma zostać poddana procesowi pozycjonowania.

ile kosztuje pozycjonowanie, cennik pozycjonowania

Mamy doświadczenie w tworzeniu, optymalizowaniu i pozycjonowaniu firmowych wizytówek Google Maps. Staramy się, aby wizytówki firm naszych kontrahentów były jak najwyższej w wynikach wyszukiwania, co pozwala na zdobywanie nowych Klientów lokalnych. Google Maps to wygodny i rosnący w siłę sposób szukania firm, dlatego nie wolno pomijać tej formy reklamy w pozycjonowaniu strony.

Formy rozliczenia za pozycjonowanie

Jak bezpiecznie pozycjonować stronę?

Rozpoczynając pozycjonowanie stron internetowych na samym początku analizujemy ogólną sytuację i pod tym kątem dobieramy odpowiednie działania. Liczy się dla nas nie skuteczność na krótką chwilę, ale długotrwałe efekty przy jednoczesnym zapewnieniu całkowitego bezpieczeństwa.
bezpieczne pozycjonowanie

Regularnie zmieniają się algorytmy Google, określające najistotniejsze parametry, wpływające na pozycje stron – obserwujemy je, by nie dopuszczać do gwałtownego spadku pozycji, wskutek kolejnych aktualizacji. Z tego względu, Damtox stawia na działania ciągłe i etapowe, nie oceniane jako nieuczciwe praktyki. Podstawą jest odpowiednia optymalizacja strony, zapewniająca między innymi obecność najważniejszych słów kluczowych w kodzie strony, jak i w jej treści. Odnośnie dalszych działań, w każdym przypadku dopasowujemy pozycjonowanie stron indywidualnie – w zależności od konstrukcji witryny, jej wcześniejszej historii oraz pozycji konkurencyjnych firm.

Wystrzegamy się intensywnego linkowania, popularnego wśród firm nastawionych na błyskawiczny efekt. Faktycznie, wskutek tego strona może szybko pojawić się na wysokich pozycjach na liście wyników wyszukiwania, jednak tylko na jakiś czas. Google szybko wychwytuje takie działania i nie pozostawia ich bez konsekwencji. Bardzo często na witrynę jest wtedy nakładany filtr obniżający jej pozycje i nie pozwalający przez jakiś czas wspiąć się wyżej. Jeśli działania takie są długotrwałe i uporczywe, mogą się nawet skończyć nałożeniem na stronę bana, w praktyce oznaczającego jej całkowity brak widoczności w wyszukiwarce internetowej.

Gdzie zlecić pozycjonowanie (komu zlecić pozycjonowanie)?

pozycjonowanie stron

Jakie korzyści daje pozycjonowanie stron?

Bezpośrednim efektem i zarazem korzyścią, które ma zapewnić pozycjonowanie stron internetowych, jest większa widoczność strony w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Sam ten fakt przekłada się na kilka korzyści. Przede wszystkim, im wyższa pozycja strony po wyszukaniu związanego z nią hasła, tym statystycznie więcej osób ją odwiedzi, aby dowiedzieć się więcej o danej kwestii. Im więcej odwiedzających – tym więcej telefonów czy wysłanych zapytań, tym też więcej pozyskanych klientów. A to już prosto skojarzyć z większymi obrotami, osiąganymi przez firmę. Z racji tego typu działań można pozyskiwać klientów także spoza wyszukiwarki, chociaż to na niej skupiają się działania wszystkich pozycjonujących firm. Wynika to z faktu, że jednym z elementów stanowiących całokształt tego procesu jest zamieszczanie informacji o firmie w innych serwisach – poszukując firm i informacji użytkownicy trafiają również tam, a więc również stamtąd mogą pojawić się zapytania.

W Damtox również publikujemy takie wpisy, gdyż są one cenną przestrzenią do zamieszczania linków, dajemy więc podwójną szansę na pozyskanie w ten sposób klientów.

Chociaż pozycjonowanie daje efekt w postaci obiektywnie wyrażanych pozycji, to jednak korzyści z tego płynące to zarówno mierzalne i niemierzalne czynniki. Do tych drugich należy wzrost rozpoznawalności marki oraz budowanie w ten sposób jej prestiżu. Przynosi to zysk, który trudno wyrazić w jednoznacznych liczbach, a jednak nie można zaprzeczyć jego znaczeniu. Firmy rozpoznawalne i wysoko cenione w powszechnej opinii mają dużo większą łatwość przyciągania kolejnych klientów. Można więc śmiało powiedzieć, że pozycjonowanie stron to dziś niemalże drzwi do dobrej pozycji na rynku oraz możliwości pozostawania o krok przed konkurencją. Istotne jest to, że chociaż do osiągnięcia dobrych pozycji trzeba przez chwilę uzbroić się w cierpliwość, ale potem łatwiej jest te pozycje utrzymywać, i oznacza to dla firmy niższy koszt, niż ten generowany przez pokrewne formy reklamy. Dodatkowo, te wyniki zupełnie nie są odbierane jako powiązane z działaniami reklamowymi, nie powodują więc sceptycyzmu.

Oceń ten artykuł:

Często zadawane pytania o pozycjonowaniu

Duża ilość firm w danej branży, spośród których zdecydowana większość posiada swoją stronę internetową sprawia, że chcąc docierać do potencjalnych klientów, trzeba je jakoś przebić. Jest to właśnie zadanie dla usługi określanej jako pozycjonowanie www.

Pod tym hasłem kryje się szereg działań, mających zapewnić stronie jak najwyższe pozycje na liście naturalnych wyników wyszukiwania (są to wszystkie wyniki, z wyłączeniem tych oznaczonych jako reklamowe). Najbardziej pożądana jest obecność na pierwszej stronie, czyli w pierwszych dziesięciu wyników, ponieważ większość internautów na tej właśnie strony kończy poszukiwania. W Damtox stosujemy wyłącznie metody określane jako „white seo”, czyli zgodne z zasadami Google. W ten sposób pozycje, które zdobywamy, są długotrwałe. Na kompleksowe pozycjonowanie składa się między innymi analiza konkurencji, optymalizacja witryny oraz budowanie zaplecza. W razie potrzeby sugerujemy także wprowadzenie odpowiednich zmian na stronie, jeśli widzimy, że takie zmiany przełożą się na lepszą ocenę i wyższą pozycję w rankingu.

Im wcześniej rozpocznie się pozycjonowanie stron, a nawet im szybciej się o tym pomyśli i je zaplanuje, tym lepiej. Przekłada się to na większe szanse uzyskania wysokich pozycji. Idealną sytuacją jest planowanie pozycjonowania już na etapie konstruowania strony internetowej, i tworzenie jej zgodnie z wynikającymi z tych działań potrzebami. Zyskuje się wtedy najlepsze możliwości startu – nie ma potrzeby przebudowy, zapewnia się też odpowiednie miejsce na wartościowy content. W Damtox możemy połączyć obie usługi – stworzyć dla Państwa stronę dostosowaną pod pozycjonowanie www, a potem, już po jej uruchomieniu, dalej pracować na jej wysokie pozycje.

Pozycjonowanie można zacząć praktycznie w każdej chwili, jednak najlepiej na samym początku funkcjonowania strony w sieci. Można się wtedy ustrzec działań niepożądanych, które nawet, gdy są podejmowane nieświadomie, mogą w przyszłości okazać się szkodliwe i obniżające pozycje. Możemy przygotować audyt określający sytuację strony i jej szanse na lepszą widoczność.

W przeciwieństwie do reklamy z modelem płatności za kliknięcie, pozycjonowanie nie posiada żadnych ograniczeń co do rodzaju ani tematyki stron, które mogą być mu poddawane. Skorzystać, a tym samym zapewnić sobie wysokie pozycje, mogą właściciele standardowych witryn, sklepów internetowych, for, blogów czy stron typu landing page, a także wszelkich innych stron. Oczywiście w każdym przypadku istotna jest odpowiednia konstrukcja oraz zawartość strony, między innymi jej treści, niezależnie od tego, do którego rodzaju jest ona kwalifikowana – ten wymóg jest nieodłączny dla każdej z nich.

Ważne jest, aby strony nie miały na swoim koncie kar za wcześniejsze nieuczciwe działania w postaci filtrów ani tym bardziej banów. Jeśli tak jest, prosimy nas o tym szczerze poinformować. Oszczędzimy wtedy sobie nawzajem czasu na niepotrzebne w tej sytuacji działania, które nie mogą przynieść efektów, a skupimy się najpierw na usunięciu zaistniałej blokady. Po tym rozpoczniemy właściwe pozycjonowanie www.

Optymalizacja strony pod kątem SEO jest jednym z pierwszych działań, rozpoczynających pozycjonowanie. Zakładając, że konstrukcja strony jest odpowiednio przystosowana do takich działań, rozpoczynamy ją od właściwego uzupełnienia kodu strony, co jest bardzo istotne do zapewnienia możliwości wzrostu pozycji. Równie istotne są jednak także znajdujące się na stronie treści. Bardzo ciężko jest pozycjonować stronę, która jest ich pozbawiona.

Pozycjonowanie stron internetowych to więc także zapewnienie stronie odpowiedniej ilości treści jednocześnie atrakcyjnych dla użytkownika, oraz dobrze odbierane przez roboty wyszukiwarki – w sposób naturalny, nie nachalny i przesadzony, muszą się więc w nich pojawić najważniejsze słowa kluczowe, czyli te, dla których chce się uzyskać najlepsze pozycje. Stosujemy także umiejętne linkowanie wewnętrzne, wzmacniające widoczność strony. Dobrze przeprowadzona optymalizacja od razu zapewnia pewną przewagę nad stronami, które o ten aspekt nie zadbały.

Wiele osób myśli, że raz wypozycjonowana strona internetowa ma te pozycje już zagwarantowane i będą one się utrzymywały w nieskończoność. Niestety, nie jest to możliwe, chyba, że chodziłoby o bardzo niszowe lub długie frazy, o pozycje których nikt inny poprzez pozycjonowanie nie zabiega.

Generalnie jednak o widoczność tych samych fraz przez cały czas walczą także inne firmy, dlatego jeśli odpuści się działania, na prowadzenie wysunie się konkurencja. Pozycjonowanie stron powinno być więc traktowane jako proces ciągły, realizowany tak długo, jak długo chce się być widocznym na wybranych pozycjach. W przeciwnym wypadku wysiłek poświęcony na zdobycie wysokich miejsc pójdzie na marne, a później już ciężej będzie zdobyć je ponownie, niż na bieżąco utrzymywać. Tym bardziej, że Google docenia regularne działania podejmowane w celu zapewnienia wysokiej jakości stronie i jej korzystnego odbioru, bardziej niż pojedyncze i chwilowe zrywy.

Wyniki wyszukiwania to wszystkie wyniki, które widzimy po wpisaniu danego hasła w wyszukiwarkę Google. Dzielą się one na wyniki naturalne (organiczne) oraz reklamowe. Pozycjonowanie stron internetowych ma zapewnić jak najwyższe miejsca w pierwszym rodzaju – wynikach naturalnych. Im wyższa pozycja, tym większa szansa, że użytkownik poszukujący danego rodzaju tematyki czy oferty przejdzie na stronę.

Z reguły użytkownicy przeglądają tylko wyniki znajdujące się na pierwszej stronie. Mieści się na niej 10 wyników, tak więc właśnie pierwszych 10 miejsc pozostaje w obszarze zainteresowań klientów – w Damtox także do nich dążymy. Oczywiście dochodzenie do nich ma charakter stopniowy, jeśli pierwotne pozycje są bardzo dalekie, nie można spodziewać się, że pozycjonowanie pozwoli na przejście do TOP 10 w ciągu jednego tygodnia, ale na bieżąco można obserwować postęp i przechodzenie do kolejnych, coraz bliższych stron, co zwiastuje w perspektywie osiągnięcie założonych pozycji.

W dzisiejszych czasach, w których większość nawiązywanych kontaktów pomiędzy poszczególnymi firmami oraz pomiędzy firmą a klientem odbywa się w internecie, pozycjonowanie stron jest usługą często wręcz niezbędną do funkcjonowania. Bez tego, jeśli strona wyświetla się w dalekich wynikach, klient po prostu do niej nie dotrze, nie będzie mógł więc skorzystać z oferowanych usług. Oczywiście nie każde wejście kończy się pozyskaniem klienta, ale im jest ich więcej, tym większa jest na to szans, a z każdym pozyskanym klientem rośnie dochód firmy, zwłaszcza, że może on się okazać stałym odbiorcą.

Poprzez pozycjonowanie stron internetowych, zapewniające dobrą widoczność, nazwa firmy jest częściej zauważana przed odbiorców. Przekłada się to na wzrost jej rozpoznawalności, a tym samym większy prestiż. Powszechnie wiadomo, że nie ma się zbyt dużego zaufania do firm, o których nikt nie słyszał i nie posiadają żadnych opinii – pozycjonowanie skutecznie przeciwdziała takiemu zjawisku.

W Damtox pozwalamy klientowi, by sam zdecydował w jaki sposób chce rozliczać wykonywane przez nas pozycjonowanie www. Posiadamy 3 modele rozliczeniowe, z czego dwa to podejścia dość często spotykane, lecz stworzyliśmy także własny, dodatkowy i innowacyjny model.

Pierwszym sposobem jest płatność na zasadzie abonamentu. Jest to najbardziej przewidywalny model, oparty na stałej, ustalonej na początku współpracy stawce, klient więc zawsze wie z góry ile zapłaci w kolejnych miesiącach. Miesięczna kwota ustalana jest indywidualnie, a zależy między innymi od konkurencyjności danych fraz. Drugi model, to płatność za efekty. Sposób ten wybierają klienci, którzy chcą mieć pewność, że nie poniosą kosztów pomimo braku oczekiwanych efektów. W tym przypadku na koniec każdego okresu rozliczeniowego podlicza się kwotę do zapłaty, na podstawie ilości słów kluczowych w Top 10 oraz ustalonej za nie stawki. Ostatnim modelem, w jakim rozliczamy pozycjonowanie, jest hybryda, stanowiąca połączenie obu wcześniejszych modeli.

Jesteśmy świadomi tego, że każdy chce na bieżąco wiedzieć, co dzieje się w kwestii jego strony, jak przebiega pozycjonowanie www i za co tak naprawdę płaci. W Damtox wychodzimy temu naprzeciw, umożliwiając stały nadzór nad powyższymi kwestiami. Ponadto, nam także zależy na wiarygodności i przejrzystości, by mieli Państwo pewność naszych działań.

Każdy klient otrzymuje dostęp do specjalnego panelu, za pośrednictwem którego może przez cały czas sprawdzać obecne pozycje, logując się do niego praktycznie w dowolnym momencie, przez cały okres trwania umowy. Jest to panel sczytujący wyniki bezpośrednio z wyszukiwarki Google, można je oczywiście sprawdzać również samemu, jednak jest to bardziej czasochłonne, szybciej i wygodniej więc przejrzeć wszystkie na raz w panelu. Co miesiąc przesyłamy także raport, ilustrujący poczynione prace. Dzięki temu mogą Państwo zobaczyć jak przebiega pozycjonowanie w perspektywie czasu, oraz jak wpływa to na osiągane wyniki.

Żadna uczciwa firma nie udzieli gwarancji na to, że pozycjonowanie zapewni stuprocentowy efekt. Te, które to deklarują, chcą po prostu za wszelką cenę pozyskać klienta. Damtox to firma, w której dane słowo ma swoją poważną wartość, dlatego przedstawiamy sytuację w sposób taki, jak to faktycznie wygląda. Efekty działań są zależne od wielu kwestii. Ponadto pozycjonowanie stron internetowych to dziedzina, która dynamicznie się zmienia, wciąż pojawiają się nowe algorytmy, do których trzeba się dostosowywać. Każda taka zmiana może skutkować chwilowymi obniżkami rankingów i nikt nie może zagwarantować, że tak się nie stanie, tak samo jak żadna firma nie ma wcześniejszych informacji od Gogole, co w najbliższym czasie będzie najlepiej notowane.

Świadectwem naszej działalności i wysokiej skuteczności jest za to duża ilość wypozycjonowanych stron. Świadczy to o tym, że znamy i stosujemy metody przynoszące faktyczne efekty, które zadziałały już u wcześniejszych klientów i nie są zamierzone tylko na krótki, skokowy okres czasu.

Właściwy dobór fraz jest kluczowy, aby pozyskiwać odpowiednich klientów, ale przekłada się także na to, że pozycjonowanie stron może przynieść realne efekty w oczekiwanym czasie. Są frazy, których wypozycjonowanie jest praktycznie nierealne, a przynajmniej nie w krótkim czasie – chodzi tutaj o frazy zbyt ogólne, jednoczłonowe, dla których ilość wyników mierzona jest w milionach. Z korzyścią dla obu stron jest więc ich uściślenie, a więc pozycjonowanie np. hasła „opony Poznań”, a nie samego „opony”.

W firmie Damtox służymy doradztwem w kwestii wyboru dobrych fraz. Przeprowadzimy w tym celu analizę konkurencji, aby stwierdzić na jakie hasła reklamują się zbliżone firmy oraz przewidzieć czas potrzebny na osiągnięcie efektu. Frazy dobieramy na podstawie oferty klienta, sugerujemy także dobór fraz long tail. Są one rzadziej wyszukiwane niż ogólne frazy, ale również zapewniają wejścia na stronę oraz pozwalają szybciej znaleźć się na atrakcyjnych pozycjach, a przy tym generują mniejsze związane z tym koszty.

Pozycjonowanie jest procesem w każdym przypadku przebiegającym w indywidualnym trybie. Nie da się jednoznacznie wskazać konkretnej ilości dni czy tygodni, po których pojawią się efekty. Można w przybliżeniu stwierdzić jakie są rokowania dla konkretnej witryny, na podstawie analizy konkurencji oraz wybranych słów kluczowych. Są jednak pewne reguły, zgodnie z którymi będzie to przebiegać w krótszym lub dłuższym czasie. W przybliżeniu można stwierdzić, że w większości przypadków pierwsze efekty są zauważalne po pierwszych trzech miesiącach pracy.

Czas, jaki trzeba będzie poświęcić na uzyskaniu wyników, jest ściśle zależny od branży oraz konkurencyjności. Im więcej podmiotów stosuje pozycjonowanie stron internetowych na te same frazy, tym poziom trudności rośnie. Oczywiście istotny jest także budżet, jaki można na to poświęcić – przy większych możliwościach finansowych mamy większe pole manewru, jeśli chodzi o stosowane techniki i wykorzystywane narzędzia.

Zarówno pozycjonowanie stron jak i Google Ads należą do głównych przedmiotów naszej oferty. Klienci często zastanawiają się, która z usług przyniesie korzystniejszy efekt. Zależy to między innymi od tego, jakie środki jest się skłonnym wydać oraz od czasu oczekiwanych efektów.

Pozycjonowanie na dłuższy okres jest tańszą inwestycją, w stosunku do ciągłego reklamowania się za pośrednictwem Ads. Jednak nie w każdym przypadku kalkuluje się ciągły okres. Niektóre branże są obecne sezonowo, np. przez 4 miesiące w roku – nie warto im wtedy ponosić kosztów promocji przez pozostałe 8 miesięcy, jest tak między innymi w przypadku obiektów turystycznych. Wtedy korzystniejsze będzie korzystanie z Google Ads, nie tylko ze względu na koszty, ale także na pewną widoczność w najważniejszym okresie. Dotyczy to także promowania zmiennych przedmiotów oferty, albo jednorazowych czy cyklicznych wydarzeń. Ads daje efekty praktycznie natychmiast, tuż po konfiguracji reklam. W takich przypadkach nie opłacałoby się podejmować szeregu działań pozycjonerskich, ponadto jeśli byłyby podjęte za późno, efekty rozminęłyby się z oczekiwanym czasem.

Pozycjonowanie stron internetowych nie jest procesem, w którym cokolwiek zmienia się z dnia na dzień. Na pewno więc pozycje nie spadną automatycznie następnego dnia po zakończeniu obowiązywania umowy. Jednak jako że ma charakter ciągły, ich utrzymywanie również wymaga poświęcania temu uwagi i pracy na bieżąco. Raz zdobyte pozycje nie są dane raz na zawsze. Jeśli więc przestanie się realizować związane z tym prace, po pewnym czasie będą one sukcesywnie spadać, aż zapewne opuszczą pozycje w pierwszej dziesiątce. Te z kolei zajmą firmy, które będą realizować pozycjonowanie swoich stron.

Chcąc utrzymywać pozycje w dłuższej perspektywie czasowej, lepiej nie rezygnować z tych działań. Konieczne dla tego jest nieustanne obserwowanie sytuacji i analizowanie wszelkich zmian. Oprócz tego musi mieć miejsce regularne linkowanie, uzupełnianie treści na stronie oraz wykonywanie innych, przekładających się na taki efekt działań. Wtedy można będzie mówić o trwałych efektach.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności pozyskaliśmy już sporą ilość klientów, którzy powierzyli w nasze ręce pozycjonowanie swoich stron internetowych. Dziś ich wyniki wyszukiwania znajdują się na o wiele wyższych pozycjach, niż miało to miejsce, kiedy dopiero przystępowaliśmy do rozpoczęcia prac. Na koncie firmy Damtox obecnie jest już ponad 8 tysięcy słów kluczowych na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce. Z racji rozwoju, coraz większego doświadczenia, wzrostu ilości siły roboczej oraz dobrej reputacji na rynku, każdego roku pozyskujemy kilkuset nowych klientów.

Realizujemy pozycjonowanie stron internetowych dla klientów z różnych branż. Są to między innymi firmy przeprowadzkowe, gabinety fizjoterapii, biura rachunkowe, firmy kurierskie oraz producenci mebli na wymiar czy schodów. Zakres tematyczny jest więc naprawdę rozległy, lecz dla każdej branży potrafimy dobrać odpowiednie działania, zapewniające satysfakcjonujące efekty.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję