Referencje

Zastanawiają się Państwo, czy nasza oferta i podejście do internetowej reklamy przynosi efekty? Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych Kontrahentów, którzy od lat współpracują z nami, korzystając z najnowszych rozwiązań pozycjonowania i marketingu online.

Od ponad 14 lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i reklamie w sieci. Każdy Klient, który zgłosi się do nas, może liczyć na kompleksowe doradztwo, pomoc i profesjonalne poprowadzenie kampanii SEO, która wypromuje stronę i ofertę firmy, przynosząc oczekiwane rezultaty pod postacią większej sprzedaży produktów i usług. Dbamy również o wizerunek firm kontrahentów, których reklamujemy w sieci – dzięki nam, wiele firm zbudowało mocną pozycję marki i zyskało zaufanie licznego grona kontrahentów.

referencje

Jednak nie nasze słowa i zapewnienia są najważniejsze – niech za naszym profesjonalizmem, kontaktowością i solidnym podejściem do powierzonych zadań z zakresu pozycjonowania stron przemówią referencje, które wystawili nam nasi Kontrahenci. Wśród wystawionych opinii, znajdą Państwo przedstawicieli agencji reklamowych, prywatnych przedsiębiorców i wiele znanych w Polsce i na świecie koncernów, które korzystają z usług agencji DAMTOX. Współpracujemy z firmami i podmiotami z różnych branż, nie boimy się wyzwań i każdemu możemy zagwarantować 100% zaangażowanie w powierzoną kampanię marketingu online. Zapraszamy do analizy referencji i do bezpośredniego kontaktu!

bank pekao s.a.

Współpraca z firma DAMTOX nie budzi żadnych zastrzeżeń. Zlecona usługa jest wykonywana profesjonalnie, a widoczny wzrost pozycji strony w wyszukiwarce Google znajduje przelożenie na wzrost zainteresowania ofertą naszej placówki.

Łukasz OgonowskiPlacówka Partnerska PEKAO S.A.

vitabri

Współpraca z firma pozycjonującą DAMTOX jak najbardziej przyczyniła się do zwiększenia zainteresowania naszymi produktami poprzez uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Bartosz KorandyGrupa Vitabri S.A.

studio330

Firma Damtox to profesjonalista w branży. Z czystym sumieniem polecamy firmę Damtox jako rzetelnego i jednocześnie solidnego partnera w biznesie.

Dariusz ChróścickiStudio 330

d&i Consulting

Współpraca z firma DAMTOX pozytywnie wpłynęła na rozwój naszej firmy i usprawniła w znaczcyu sposób komunikację z naszymi klientami. Praktyka zawodowa kierownictwa firmy Damtox przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Wacław GrzesiewiczD&I Consulting Sp. z o.o.

MebloNat

Rekomendujemy firmę DAMTOX jako profesjonalnego partnera w zakresie pozycjonownia stron internetowych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycjach.

Marcin JacherMEBLONAT

Galeria schodów

Tempo działania oraz długotrwała skuteczność mają dla nas kluczowe znaczenie, i w tym kontekście firma całkowicie spełnia nasze oczekiwania. Gorąco polecamy usługi firmy Damtox będącej profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Piotr PiwońskiGaleria Schodów

FizjoDuet

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Damtox i Panem Tomaszem. W szybki i skuteczny sposób wypozycjonował naszą stronę.

Celina PaszkowskaFizjoDuet

priorytet

Jesteśmy bardzo wymagającą firmą i dlatego przy wyborze kierowaliśmy się profesjonalnym podejściem firm do wykonywanych zadań. Firma DAMTOX okazała się być najbardziej rzetelna.

Dariusz LewandowskiPriorytet S.C.

inari

W czasie naszej współpracy, firma DAMTOX wywiązywała się z przyjmowanych zadań pozycjonowania, co zapewniło nam dobre reklacje z nowymi klientami. Pracownicy firmy to osoby kontaktowe oraz szybko reagujące na bierzące potrzeby klienta.

Maria OrgalInari

artica

Od samego początku jestem zadowolony z nawiązanej współpracy, przedstawiona oferta cenowa za wykonanie usługi była atrakcyjna, niezbędne formalności przebiegły szybko i bezproblemowo, a efekty w pierwszych tygodniach po podpisaniu umowy.

Adrian SzatewiczDrukarnia Artica

ktvideo

Rekomenduję firmę Damtox jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego świadczenia usług z zakresu pozycjonowania i administrowania stronami.

Tomasz SzymczykkTVideo

geopartners

Jako przedstawiciel firmy GeoPartners, pragnę polecić usługi oferowane przez firmę Damtox. Jest to profesjonalna agencja reklamowa oferująca usługi po atrakcyjnych cenach, a jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie.

Gniewojar MarchwińskiGeopartners

movex

Od początku naszej współpracy korzystamy z usług DAMTOX w zakresie pozycjonowania naszej fitryny. Z powierzonych zadań firma wywiązuje się bez zarzutu oraz jest w pełni zaangażowana w zlecone prace.

Mariusz RówieniczMovex

Euro-Montaż-Budownictwo

Jak najbardziej polecam firmę DAMTOX jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

Katarzyna SadowskaEuro-Montaż-Budownictwo

cristopol

Z usług firmy DAMTOX korzystaliśmy wielokrotnie i z przyjemnością zamierzamy kontynuować współpracę. Jak najbardziej polecamy firmę DAMTOX jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Krzysztof DąbrowskiCristoPol

Piotr Pakuła

Szczerze polecam korzystanie z usługi firmy Damtox. Po przeanalizowaniu ofert konkurencji zdecydowaliśmy się na wybór właśnie tej firmy.

Piotr PakułaPakuła Druk

body-and-mind

Rekomenduję firmę DAMTOX jako profesjonalnego partnera w zakresie hostingu, pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych. To co wyróżnia firmę od konkurencji to profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Ewa MichałowskaBody and Mind

nort-service

Nawiązana współpraca układa się wyśmienicie, bez żadnych zastszeżeń. Pierwsze efekty pracy firmy Damtox były po bardzo krótkim czasie. Gorąco polecamy firmę DAMTOX jako lidera wśród tysięcy innych agencji reklamowych.

Grzegorz RyśkiewiczNort Service

ecohaus

Firma Damtox tworzyła dla nas naszej firmy Stronę WWW i nie trudno zauważyć, że Pan Tomasz to profesjonalista w branży. Z czytsym sumieniem polecam firmę Damtox jako rzetelnego i jednocześnie solidnego partnera w biznesie.

Łukasz WójcikECOHAUS

Oceń ten artykuł:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję