Szkolenia SEO

Nasza wiesza jest do Twojej dyspozycji! Realizujemy szkolenia szyte na miarę!

Poznaj techniki optymalizacji i pozycjonowania stron w wyszukiwarkach internetowych.

Zapytaj o wycenę!
szkolenia seo
Czy wiesz, że ...

Szkolenia SEO

  • realizujemy indywidualnie
  • realizujemy grupowo
  • realizujemy profesjonalnie
  • realizujemy u Ciebie w firmie
szkolenia seo

Szkolenia SEO

Chęć pozostawania na bieżąco ze wszelkimi informacjami i utrzymywanie branżowej biegłości wymagają dużej aktywności i dociekliwości. Branża związana z internetem jest przykładem jednej z tych, w których niemalże wciąż ma się do czynienia ze zmianami i nowinkami. Jeśli więc zniknie się z niej na rok czy dwa, potem można mieć wrażenie, że trzeba wiele rzeczy zaczynać niemalże od nowa i ma się konieczność przyswojenia szeregu informacji, ponieważ wiele zdążyło się zmienić. Dlatego w miarę możliwości lepiej jest obserwować to na bieżąco, a jeśli nawet dojdzie do chwilowej przerwy w realizowaniu tego typu pracy, przeglądać serwisy informujące o nowościach czy brać udział w szkoleniach.

Bieżąca znajomość nowinek

Pracując w dziedzinie SEO znajomość obowiązujących standardów jest wręcz obowiązkowa, ponieważ bez tego nakłady poczynione na wykonywanie swojej pracy w wielu przypadkach mogą być wręcz zmarnowane, ponieważ co jakiś czas zmieniają się algorytmy. Od ich przestrzegania w pewnej mierze uzależniona jest efektywność działań. Biegłość w temacie lub nieznajomość standardów jest też czymś, co jest szybko weryfikowane podczas rozmów z klientami - obecnymi i potencjalnymi, czyli tymi, których chce się pozyskać. Wystawia się więc w ten sposób świadectwo samemu sobie i firmie, w której się pracuje. W Damtox dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą nie tylko wykonując usługi dla naszych klientów, polegające na pozycjonowaniu ich strony, ale także organizując szkolenia, w których może wziąć udział każdy zainteresowany tą tematyką.

pozycjonowanie google maps
sgrupy docelowe szkoleń

Grupy docelowe szkoleń

Szkolenia SEO są odpowiednie zarówno dla osób, które dopiero będą stawiać pierwsze kroki w branży, jak i ci, którzy posiadają już pewne doświadczenie. Są one bardzo dobrą okazją do usystematyzowania posiadanych już informacji, oswojenia poszczególnych kwestii oraz uzupełnienia ich o te, które okażą się bardzo praktyczne w przełożeniu na zawodowy grunt. Udział w szkoleniach nie jest dedykowany tylko osobom początkującym, które nie mają jeszcze zbyt dużego obycia w pozycjonerskiej rzeczywistości. Ich przeznaczeniem nie jest bowiem tylko pomoc w stawianiu pierwszych krokach, a przekazana wiedza to nie tylko podstawowe kwestie, które mają pomóc ruszyć z miejsca i zacząć działać. Jest to także dobra okazja do uzupełnienia wiedzy przez osoby, które posiadają już praktykę w realizowanym zawodzie.

Korzyści dodane z udziału w szkoleniach

Wartości z udziałów w szkoleniach SEO mierzone są na kilku płaszczyznach. Nawet, jeśli posiada się już większą praktykę w tego typu działaniach oraz sukcesy w pozycjonowaniu różnych firm, zawsze warto poznać punkt widzenia innej osoby i poszerzyć w ten sposób horyzonty. Często w trakcie kolejnych miesięcy czy nawet lat pracy wkrada się rutyna, i zamiast poszukiwania nowych rozwiązań oraz ulepszeń, poprzestaje się na tych sprawdzonych, w stosowaniu których posiada się już wprawę, jest więc czasem szybciej, a czasem wygodniej z nich korzystać. Nie poszukuje się i nie testuje już na własną rękę wielu nowych działań. Podczas szkolenia można więc dowiedzieć się o innych rozwiązaniach, zobaczyć i uświadomić sobie, że istnieją także inne drogi do wysokich pozycjach na liście wyników organicznych (naturalnych) od tych, którymi samemu się kroczy. Dzięki temu nie tylko można poprawić wyniki, ale także nie popaść w rutynę, która jest zabijająca w każdej branży i negatywnie odbija się nawet na samopoczuciu, nie mówiąc już o energii do pracy.

korzyści ze szkolenia seo
potwierdzenie kwalifikacji ze szkolenia seo

Potwierdzenie posiadanych kwalifikacji

Oprócz nauki nowych rzeczy, które przekładają się na efektywność pracy, co oczywiście daje łatwo obliczalne wyższe zarobki, zyskuje się także lepszą pozycję na rynku pracy lub w ramach danej firmy. Pracodawca widząc, że pracownik chętnie podnosi swoje kwalifikacje, uznaje go za wartościowy element zespołu, w którym pokłada duże nadzieje na długotrwałą współpracę z korzystnymi dla obu stron efektami. Można wtedy liczyć na podwyżki i inne korzystne benefity. Jest to także korzyść, kiedy zamierza się zmienić firmę lub po prostu rozpocząć współpracę z nową agencją lub pozyskiwać nowych klientów jako freelancer. Potencjalni partnerzy biznesowi widząc certyfikaty i dyplomy otrzymywane w pewnej perspektywie czasowej odbierają daną osobę jako rzetelną i faktycznie związaną z branży, a nie traktującą ją jedynie jako narzędzie chwilowego, szybkiego zarobku. Jest się wtedy postrzeganym jako profesjonalista, ma się więc dużo większe szanse na pozyskanie klienta czy nawiązanie stałej, korzystnej współpracy. Dzięki temu można także wyróżnić swoje CV spośród innych kandydatów aplikujących do tej samej firmy. Doświadczenie zawodowe poszczególnych kandydatów bywa często w miarę podobne, dlatego to właśnie udział w dodatkowych aktywnościach i wykazaniu tendencji do rozwoju osobistego i zawodowego może być czynnikiem, który przesądzi na korzyść danej osoby.

Odpowiednia metodyka

Nawet najbardziej wartościowe informacje mogą zostać utracone, jeśli zostaną przekazane w nieodpowiedni sposób. Nie każdy specjalista SEO posiada także umiejętność dzielenia się swoją wiedzą z innymi i takiej sztuki wystąpień, która zapewni, że szkolenia zostaną dobrze odebrane, jako interesujące i przyciągające uwagę, a przekazana wiedza zostanie zrozumiana. W Damtox szkolenia prowadzone są przez osoby, które umiejętnie łączą jedną i drugą kwestię. Oprócz posiadania wiedzy i codziennego realizowania jej w praktyce w sposób, który przynosi wymierne i odczuwalne efekty, potrafią oni także dzielić się tym, zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym. Informacje są tak przekazywane, aby przede wszystkim były zrozumiałe. Nie używamy więc zaawansowanego potocznego języka branżowego, który jest powszechny dla wieloletnich „wyjadaczy”, lecz takiego, który nie budzi wątpliwości co do swojego znaczenia, bo nie chodzi nam o to, żeby imponować pozycjonerską erudycją, ale o to, by to, co przekazujemy, mogło zapaść w pamięć. W tym celu też dbamy o interesującą formę podania informacji. Oprócz szeregu suchych, teoretycznych definicji i teorii podajemy także praktyczne przykłady i tłumaczymy, w jaki sposób poszczególne kwestie przekładają się na żywe funkcjonowanie. Dzięki temu łatwiej jest faktycznie je zrozumieć i od razu sobie oswoić. W ten sposób już wychodząc ze szkolenia jego uczestnicy odczuwają przekonanie, że pozostało im w głowie wiele przydatnych i ciekawych danych, które mogą przełożyć na swoje codziennie realizowane w pracy zadania.

odpowiednia metodyka szkoleń seo
komfortowe warunki szkolenia seo

Nauka w komfortowych warunkach

Szkolenia realizowane przez Damtox są nie tylko wartościowe informacyjnie i skuteczne, zapadające w pamięć, lecz również po prostu przyjemne. Odbywają się one w siedzibach firm lub specjalnie na ten cel wynajętych aulach. Są więc zapewnione dobre warunki i odpowiednia przestrzeń, bez wrażenia nadmiernej ciasnoty, w której nietrudno o wrażenie duszności. Warto zabrać ze sobą coś do zanotowania, w razie gdyby chciało się zadać dodatkowe, nieujęte w programie szkolenia pytania i zapisać odpowiedzi na nie. Materiał realizowany na szkoleniu, dla ułatwienia użytkowników, notowany już jednak być nie musi, gdyż przekazujemy go każdemu uczestnikowi w dwóch wersjach – elektronicznej i drukowanej. Co ważne, nie są to tylko sztywne teorie, które równie dobrze każdy mógłby wyczytać w Internecie, ale materiały opracowane na podstawie faktycznych doświadczeń. Szkolenia realizowane są w małych grupach, tak więc nie mają one charakteru masowego, a każdy zainteresowany może zabrać głos i dopytać o nurtujące go kwestie lub wyjaśnić to, co nie jest dla niego jeszcze wystarczająco zrozumiałe.

Oceń ten artykuł:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję