504 949 272
biuro(małpka)damtox.pl

Potrzebujesz pomocy? zostaw kontakt do siebie a oddzwonimy najszybciej jak będzie to możliwe.

Wybierz temat rozmowy:

Twój numer telefonu:


Szybki kontakt

Efektowna grafika

Tworzymy strony internetowe na podstawie indywidualnego projektu graficznego. Nie korzystamy z gotowych szablonów. My wiemy, że klienci „kupują oczami”. Z nami możecie być pewni sukcesu!

Użyteczność stron

Strony internetowe wykonane przez nasz zespół są intuicyjne. Każdy potencjalny klient znajdzie na niej to, czego szuka. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Podpowiemy najlepszą prezentację oferty w internecie!

Responsywność

Czy wiesz, że ponad 66% internautów przegląda strony internetowe z urządzenia mobilnego? Nasz zespół stworzy dla Ciebie stronę internetową, która będzie poprawnie wyświetlała się na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Kreatywność to po prostu łącznie ze sobą rzeczy. Kiedy zapytasz kreatywną osobę jak to zrobiła, poczuje się trochę winna ponieważ w pewnym sensie tego nie zrobiła, po prostu coś zauważyła. Po pewnym czasie jest to dla niej oczywiste, ponieważ była w stanie połączyć doświadczenia i przez syntezę stworzyć nowe rzeczy. ~Steven Paul Jobs

Czy wiesz, że strona internetowa jest podstawowym elementem, który buduje wizerunek firmy w internecie?

Bez względu na to, jak wielka jest Twoja firma, nie masz jeszcze strony internetowej?

Skorzystaj z możliwości, jaką daje Ci nasza firma i wyślij niezobowiązujące zapytanie o stworzenie strony internetowej lub zadzwoń do nas!

Profesjonalna strona internetowa kluczem do sukcesu!

Strony internetowe

Mała firma jednoosobowa, średnia firma lub duża międzynarodowa korporacja - każdy rodzaj działalności gospodarczej potrzebuje własnej strony internetowej w sieci. Strona internetowa jest podstawą wizerunku firmy oraz narzędziem komunikacji z klientem. Strony internetowe są obecnie podstawowym narzędziem marketingu oraz najkrótszą drogą do komunikacji z potencjalnym klientem. Nowe technologie stale są unowocześniane, co w efekcie daje nam więcej możliwość budowania zaplecza internetowego z uwzględnieniem najnowsze technologie. Podstawowym wyznacznikiem skuteczności marketingowej jest dobry projekt strony internetowej. Profesjonalne projekty stron www są jednym z głównych filarów naszej oferty. Wykonane przez nas projekty stron internetowych są realizacją indywidualnych potrzeb oraz preferencji klientów. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe budujemy z wykorzystaniem najnowszych technik programistycznych, używając nieszablonowej i co najważniejsze – niespotykanej na innych witrynach grafiki. Realizowane przez nas projekty są estetyczne, funkcjonalne i co najważniejsze - posiadają przyjazną nawigację. Wiedza na temat pozycjonowania pozwoliła nam na tworzenie stron internetowych odpowiednio zoptymalizowanych pod aktualne algorytmy wyszukiwarek internetowych.

Projektowanie www
Strony www

Strony internetowe z CMS

Wszystkie nasze projekty tworzymy z wykorzystaniem ogólnodostępnych systemów zarządzania treścią. Tworzone strony z CMS projektowane są na podstawie indywidualnych zapotrzebowań klienta. Strony zbudowane na bazie systemu zarządzania treścią są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią prostotę i unikalność. Strony www z systemem CMS dają możliwość szybkiej edycji zawartości strony, zmiany zdjęć lub treści. Poprzez elastyczność naszych systemów zarządzania treścią będziecie mogli również samodzielnie rozbudowywać swoją stronę o dodatkowe podstrony oraz dodatkowe moduły. Na każdą wykonaną przez nas stronę udzielamy gwarancji jakości. Pomagamy w prawidłowym wdrożeniu klienta w budowę strony oraz uczymy samodzielnego edytowania zawartości danych, dodawania podstron, galerii grafiki oraz modułów.

Nowoczesna strona internetowa

Czy wiesz, że badania przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC wykonane dla „Rzetelna Firma” dowidzą, że ponad 81% respondentów weryfikuje wiarygodność firmy w internecie? Strona internetowa powinna być skutecznym narzędziem kreującym wizerunek Twojej firmy! Nasz zespół tworzy nowoczesne strony internetowe, które skutecznie zwiększają zyski w firmach! Nasi specjaliści dbają o każdy szczegół strony internetowej, aby ta była idealnie dopasowana do Twojej firmy. Nasz zespół wykona dla Ciebie stronę internetową szytą na miarę!

Pozwól, aby nasz zespół pokazał Twoją firmę od najlepszej strony! Doskonale wiemy, że strona internetowa jest skutecznym narzędziem marketingowym. Zadbamy o to, aby Twoja strona internetowa podnosiła prestiż Twojej firmy, dostarczała kompletnych informacji o Twojej firmie oraz oferowanych na niej produktów i usługi.

Wygląd to nie wszystko! Każda nowoczesna strona internetowa musi poprawnie wyświetlać się w każdej przeglądarce internetowej. Nasz zespół zadba również o ten aspekt. Strona internetowa wykonana przez nasz zespół będzie dostosowana do prawidłowego wyświetlania nie tylko na komputerze czy laptopie, ale również na tablecie, smartfonie, iPadzie czy smartTV. Wszystko za sprawą wykorzystania technologii RWD (eng. Reponsive Web Design).

Pamiętaj! Twoja firma nie istnieje, jeżeli nie ma jej w internecie!

Wizytówka firmy

Idealne rozwiązanie do zaprezentowania swojej firmy w sieci. Ta strona internetowa umożliwia prezentację firmy w kilku podstronach oraz dane kontaktowe firmy. Nowoczesny wygląd strony internetowej przykuje uwagę niejednego klienta.

Rozbudowana strona

Rozbudowana strona internetowa z indywidualnym projektem graficznym to nie tylko podstawowe dane o firmie, ale rozbudowane formularze, galerie grafiki, slidery, mapy dojazdu do firmy czy intuicyjny panel administracyjny.

Sklep internetowy

W pełni funkcjonalny i konfigurowalny sklep internetowy z nieszablonową i nowoczesną grafiką zwiększy sprzedaż oferowanych produktów. Nasz zespół stworzy dla Ciebie sklep internetowy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Portal internetowy

Portal internetowy to bardzo duże przedsięwzięcie! Nieszablonowe podejście naszego zespołu pomoże stworzyć unikatowy portal internetowy z dedykowanymi funkcjonalnościami. Zmienimy Twoją wyobraźnię w realny twór!

Doświadczenie

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od 2012 roku. Ciągły rozwój sprawia, że spełniamy oczekiwania klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Dziesiątki stron

Kilka lat nasze pracy przyczyniło się do wykonania dla klientów z Warszawy i innych miast Polski dziesiątki profesjonalnych stron internetowych.

Gwarancja

Na każdą stronę internetową wykonaną przez nas zespół udzielamy 12 miesięcy gwarancji, czyli jesteśmy pewni wysokiej jakości naszego produktu.

Nasze przykładowe realizacje

Przykładowy koszt wykonania strony

Informacje cenowe dotyczące prezentowanych stron internetowych nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają wyłącznie charakter orientacyjny. Każda strona internetowa jest wyceniana indywidualnie, a jej koszt uzależniony jest od skomplikowania projektu, rozbudowania strony i innych czynników.

Oferta zawiera:

Unikatowa grafika

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie unikatowy, atrakcyjny wygląd strony internetowej. Projektując unikatową grafikę dla strony internetowej, nie zapominamy o tym, aby była ona użyteczna, z intuicyjną nawigacją i właściwą konstrukcją kodu. Grafika oraz rozłożenie elementów na stronie internetowej będzie takie, jakie Państwo sobie wyobrażą. Dodatkowym atutem będzie waga strony internetowej, która pozwoli na bardzo szybki czas ładowania strony w przeglądarce internetowej.

System CMS

Projektując stronę internetową, wyposażymy ją w intuicyjny system CMS. Za jego pomocą staniesz się niezależny. Bez problemów Państwo oraz Państwa personel wprowadzą zmiany w treści na stronie, dodadzą nowe lub usuną stare zdjęcia, zaktualizują ofertę firmy, bez konieczności angażowania programów do tego zadania. W obecnych czasach strona internetowa musi być wyposażona w panel administracyjny!

Responsywność

Nowoczesna strona internetowa musi prawidłowo wyświetlać się na wszystkich odbiornika i urządzeniach mobilnych. Strona internetowa stworzona przez nas zespół napisana jest z wykorzystaniem technologii RWD. Zastosowanie technologii responsywnej na stronie internetowej sprawia, że nasz twór wyświetla się poprawnie na telefonach, tabletach, komputerach, a nawet telewizorach i rzutnikach.

Optymalizacja SEO

Nasi programiści w trakcie tworzenia strony internetowej dbają o czytelny i przyjemny kod dla wyszukiwarek internetowych. Dodatkowo przed uruchomieniem strony dogłębnie analizujemy ją i odchudzamy, aby ta nie powodowała opóźnień w ładowaniu strony. Nasz kod źródłowy kochają wyszukiwarki internetowe, a więc strona internetowa będzie łatwiejsza do pozycjonowania w wyszukiwarce internetowej.

Gwarancja

Jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Jako nieliczni udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej. Jeżeli w okresie 12 miesięcy zostaną wykryte jakieś błędy, naprawimy je całkowicie za darmo! Tylko u nas gwarancja satysfakcji, serwis oraz aktualizacja strony wraz z rozwojem technologii i obecnie panujących trendów.

Szkolenie z obsługi

Nasz zespół specjalistów stworzy dla Ciebie stronę internetową z panelem administracyjnym. Mimo iż jesteśmy przekonani, że obsługa jest intuicyjna, to dla grupy osób może okazać się niezrozumiała. Z przyjemnością wytłumaczymy Państwu wszystkie niezrozumiałe funkcje w panelu administracyjnym, przeszkolimy z obsługi CMS-a i w razie potrzeby przygotujemy stosowny poradnik. Istnieje możliwość konsultacji telefonicznych!

Oferta uwzględnia pakiet z wizytówki firmy, a dodatkowo:

Statystyki oglądalności

Nasz zespół podłączy do strony olbrzymie narzędzie analityczne, jakim jest Google Analytics. Strona internetowa wyposażona w system analityczny oferuje ogromne możliwości administratorom. Bez problemu sprawdzić ilość odwiedzin swojej strony, adresy IP i ich lokalizację , z jakich urządzeń odbyły się odwiedziny (np. table lub komputer), czas spędzony na stronie, skąd trafił do nas użytkownik i wiele innych danych statystycznych.

Wielojęzyczność

Każda rozbudowana strona może być wyposażona w moduł do obsługi wielu języków. Nasz zespół wykona dla Ciebie stronę internetową, która będzie wyposażona w moduł do obsługi wielu języków. Bez problemu zaprezentujesz na swojej stronie internetowej informacje w języku polskim, a dodatkowo w każdym, dowolnie zdefiniowanych języku.

Wielopoziomowe menu

Każda rozbudowana strona internetowa charakteryzuje się zdecydowanie większą ilością zakładek niż w przypadku wizytówki firm. Rozbudowana strona internetowa, jaką wykona nasz zespół, uwzględni w menu nawigacyjnym wielopoziomowe zagnieżdżenia odnośników do innych podstron. Twoje menu na stronie internetowej będzie rozwijało się, a więc bez problemu umieścisz w menu wszystkie najważniejsze odnośniki do podstron na stronie internetowej.

Rozbudowane formularze

Formularz kontaktowy jest bardzo ważnym elementem każdej strony internetowej. Nie wszyscy jednak decydują się na podstawowe pola do wypełnienia na stronie internetowej. Nasz zespół przygotuje na Twojej stronie internetowej tak rozbudowany formularz, jaki tylko zdołasz sobie wyobrazić. Nie ma przeszkód, aby potencjalny klient uzupełnił dodatkowe dane do wysyłanej wiadomości z Twojej strony. Rozbudowane formularze mogą być o np. pola wyboru, rozwijane listy itp.

Animacje

Ożywimy Twoją stronę internetową! Nasz zespół zaprojektuje na Twojej stronie internetowej wiele elementów animacji, które ożywią Twoją stronę, a to wpłynie na skupienie większej uwagi na Twojej stronie internetowej przez potencjalnego klienta. Zadbamy, aby na stronie internetowej znajdował się slider czy ciekawe wejścia, przejścia, sposoby pojawiania się elementów graficznych itp.

Jeden sklep internetowy, wiele możliwości...

Płatności online

Czy wyobrażacie sobie sklep internetowy bez błyskawicznych płatności online? My również nie wyobrażamy sobie takiej dogodności. Nasz zespół przygotuje sklep internetowy i zintegruje go z płatnościami online. Jesteśmy w stanie podpiąć płatności z takich serwisów jak: PayU, DotPay, Przeelwy24, PayPal, SagePay oraz każdy inny serwis, zgodnie z Państwa wymaganiami.

Integracja z porównywarkami cen

Bardzo popularnym rozwiązaniem w sklepach internetowych jest integracja z porównywarkami cen np. ceneo, nokaut czy skąpiec. Sklep internetowy wykonany przez nasz zespół zostanie dostosowany do poprawnej integracji z najpopularniejszymi porównywarkami cen. Wystarczy kilka kliknięć myszką, a Twoja baza produktów będzie wyświetlała się w porównywarkach cen.

Integracja z firmą kurierską

Sklep internetowy to również wysyłka produktów. Nie ma nic lepszego niż zintegrowany sklep internetowy z Twoją firmą kurierską. Połączymy Twój sklep internetowy z firmą kurierską, a Ty lub Twój personel od razu będzie mógł zarządzać listami przewozowymi, generować linki do śledzenia przesyłek czy drukować etykiety. Integracja z firmą kurierską diametralnie przyśpiesza cały proces nadania przesyłek oraz ich kontrolowania.

Opinie

Jesteś pewien wysokiej jakości oferowanych produktów w swoim sklepie internetowym? Czy wiesz, że opinie pod produktami zwiększają współczynnik sprzedaży? Nasz zespół skonfiguruje sklep internetowy w taki sposób, aby internauci mogli opiniować Twoje produkty. Decydując się na taką funkcjonalność, na pewno zwiększysz sprzedać w swoim sklepie internetowym.

Newsletter

Newsletter jest bardzo potężnym narzędziem marketingowym. Koszty pozyskania nowego klienta są duże. Skorzystaj z możliwości zachowania każdego klienta do ponownego zakupu. Regularnie informuj swoich klientów o nowych promocjach, wysyłaj kupony rabatowe czy informacje o wyprzedażach. Zbuduj relację ze swoim klientem, a na pewno odwdzięczy się poprzez kolejne zakupy lub poleci Twój sklep swoim znajomym.

Magazyn

Każdy nasz sklep internetowy posiada stany magazynowe. Na bieżąco możesz być informowany o zbliżającym się wyczerpaniu produktu w magazynie fizycznym. Klienci również zwracają na to uwagę. Końcówki w magazynie mogą wpływać na szybsze podejmowanie decyzji przez klienta.

Portal internetowy jest specyficznym serwisem internetowym o rozszerzonych różnorodnych funkcji internetowych. Każdy portal internetowy wymaga indywidualnego podejścia do jego realizacji.

Proces tworzenia portalu internetowego już na etapie projektowania musi uwzględniać znacznie większe obciążenia serwerowe oraz ruch na stronie. Każdy rodzaj portalu musi przetrwać wszelkiego rodzaju przeciążenia lub większe ilości ruchu w tym samym czasie.

Każdy portal internetowy jest inny i wymaga od nas nieszablonowego podejścia do realizacji zlecenia. W związku z tym rozpiętość cenowa jest ustalana indywidualnie.

Najczęściej zadawane pytania

Responsywność, czyli skrót RWD określany z języka angielskiego Responsive Web Design – powszechnie zestandaryzowana technika tworzenia stron internetowych. Projektowanie strona internetowych w technologii RWD ma za zadanie wpłynąć na wygląd i układ naszej strony internetowej, aby ta automatycznie dostosowywała się do rozmiarów okna przeglądarki internetowej, na której jest wyświetlana strona internetowa np. smartfony, tablety czy smartTV. Reasumują, strony internetowe wykonane w technologii RWD, poprawnie wyświetlają się na telefonach, iPad-ach, tabletach, komputerach stacjonarnych, laptopach czy smartTV.

Hosting jest elementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania każdej strony internetowej. Strony internetowe do działania muszą być obsługiwane przez serwer web. Hosting jest usługą polegającą na udostępnieniu przez dostawcę usług internetowych, swoich zasobów serwerowych. Innymi słony, hosting to pewnego rodzaju rezerwacja i udostępnienie przestrzeni dyskowej stronie internetowej. Za pomocą hostingu oraz stałego dostępu do internetu każda strona internetowa wyświetla się w sieci. Nasz zespół wraz z realizacją strony internetowej pomaga wybrać usługodawcę hostingu lub oferuje udostępnienie przestrzeni dyskowej na swoich serwerach. Nie musisz się niczego obawiać. Zajmiemy się wszystkim, co dotyczy prawidłowego uruchomienia strony internetowej. Skonfigurujemy hosting, pocztę e-mail i opublikujemy stronę internetową w sieci.

Serwer plików strony internetowej to nic innego jak komputer podłączony do komputera. Każdy serwer posiada swój unikatowy numer, jakim jest adres IP. Domena to alfanumeryczne określenie adresu IP. Posiadając domenę internetową, podpinamy ją pod konkretny serwer, a więc przypisujemy jej adres IP. Po wpisaniu adresu domeny internetowej odnajdujemy nasz serwer, na którym znajduje się nasza strona internetowa. Z tego względu domena pełni najważniejszą funkcję łączącą stronę internetową z konkretną stroną internetową. Jest to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Warto wiedzieć, że w sieci nie może istnieć dwóch takich samych nazw domeny. Warto więc przemyślanie wybrać nazwę domeny dla swojej strony internetowej. To za pomocą tej nazwy będzie wyświetlała się Państwa strona internetowa w wyszukiwarkach internetowych.

Strona internetowa to koszt jednorazowy. Nasz zespół przygotuje dla Ciebie stronę internetową zgodnie z wymaganiami i w kwocie ustalonej na początku współpracy. W kwestii samej strony internetowej jest to opłata jednorazowa. W perspektywie czasu muszą Państwo zaopatrzyć się w opłaty cykliczne. Do opłat cyklicznych zaliczamy opłaty za hosting oraz opłaty za domenę internetową. Wysokość opłat cyklicznych uzależniony jest od wybranego pakietu hostingowego u swojego hostingodawcy oraz koszt przedłużenia domeny u swojego rejestratora domeny. Oczywiście mogą pojawić się dodatkowe koszty związane ze stroną internetową, ale dotyczą one tylko i wyłącznie odpłatnych modyfikacji strony po jej wykonaniu.

System Zarządzania Treścią (zamiennie CMS) jest oprogramowaniem pozwalającym na łatwą aktualizację zawartości strony przez nietechniczny personel. Podstawowym założeniem systemu CMS jest odseparowanie treści od wyglądu strony. W systemie CMS, uprawniony do tego celu, redaktor wprowadza zmiany w treści lub wprowadza nowe treści, te zapisywane są w bazie danych. Następnie treść generowana jest dynamicznie i wyświetlana na naszej stronie internetowej. Zastosowanie CMS nie tylko przyśpiesza proces uzupełniania strony, ale również daje możliwość edycji treści przez użytkowników bez znajomości języków programowania. Nasze strony internetowe w standardzie są wyposażone w system zarządzania treścią, aby Państwo mogli bez pomocy osób trzecich zarządzać swoją stroną internetową.

Stworzenie strony internetowej jest procesem złożonym i wymagającym czasu. W zależności od stopnia skomplikowania projektu strony internetowej potrzebny czas na wykonanie strony internetowej to od 5 do 24 dni roboczych. O tym ile dokładnie będziemy potrzebowali czasu na wykonanie strony www dla Państwa firmy, dowiesz się po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących przyszłej strony internetowej. Każda strona internetowa, która ma być nie tylko estetyczna, ale również ma spełniać oczekiwania klienta, wymaga zaangażowania kilku osób wdrożonych w produkcję strony internetowej. Dopracowanie wszystkich szczegółów oraz licznych akceptacji klienta wydłuża czas tworzenia strony. Nasz zespół dopełnia wszelkich starań, aby każdy projekt został ukończy, w najkrótszym z możliwych terminów.

Najważniejszym elementem w procesie tworzenia strony internetowej jest dokładne wyjaśnienie swojego zapotrzebowania. Najlepszym rozwiązaniem do omówienia szczegółów projektu jest kontakt telefoniczny bądź za pośrednictwem poczty e-mail. Niemniej jednak oferujemy dojazd do klienta, istnieje możliwość spotkania się w dogodnym dla Państwa miejscu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i niejasności, wytłumaczymy i wstępnie zarysujemy naszą wizję na temat stworzenia strony internetowej. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie sprosta Państwa oczekiwaniu.

Strona internetowa musi pełnić funkcję prezentacyjną. Profesjonalna strona internetowa, która będzie wizytówką Twojej firmy w sieci, musi być unikatowa. Strony internetowe, które można kupić na portalach aukcyjnych lub od osób bez doświadczenia w projektowaniu stron internetowych , może nieść za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Najczęściej strony internetowe, niskobudżetowe, tworzone są na gotowych szablonach, wykorzystanych setki razy. Często zdarza się, że w gotowych projektach są zakodowane „furtki” dla hackerów, przez które w każdym momencie osoba trzecia może przejąć kontrolę nad stroną internetową. Nasz zespół do grupa profesjonalistów i zawsze tworzymy strony od zera. W ten sposób mamy możliwość dalszej rozbudowy strony www, jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Zdecydowanie odradzamy kupna strony niskobudżetowej, a zalecamy przekazanie tej kwestii profesjonalistom.

Dokładnie wiem, że kto się nie rozwija, ten się cofa. Każda firma z czasem może poszerzać swoją ofertę, ulepszać lub modyfikować rozwiązania na stronie internetowej. My nie pozostawiamy partnerów biznesowych na pastwę losu! Profesjonalna strona internetowa, jaką wykonać Państwu u nas, to nie wszystko, co oferujemy w ramach współpracy. Na początku uruchamiamy stronę na serwerze klienta. Od ukończenia strony internetowej przejmujemy ją pod 12-miesięczne wsparcie techniczne. Jeżeli zajdzie potrzeba zmodyfikowania jej lub zaktualizowania, za ustaloną wcześniej kwotę wykonamy to! Nawet gdybyście Państwo znaleźli jakiś błąd w funkcjonowaniu strony internetowej, to nasi specjaliści przeanalizują go i niezwłocznie naprawią!

„W XXI wieku, gdy nie ma Cię w internecie, nie istniejesz!” Jesteśmy tego samego zdania. Bez względu na wielkość firmy, każda działalność gospodarcza powinna posiadać swoją stronę internetową. Własna strona internetowa to narzędzie, które pokaże waszą ofertę wśród nowych klientów. Dodatkowym atutem posiadania profesjonalnej strony internetowej jest marka. To właśnie za sprawą strony internetowej możesz budować swój wizerunek, markę w sieci. Warto wspomnieć, że strona internetowa jest potężnym narzędziem marketingowym. Za jej pomocą dostarczysz swoim klientom spersonalizowaną ofertę oraz wpłyniesz na ich decyzję zakupową. Strona internetowa w sicie to element, bez którego nie można skutecznie się rozwijać! Spokojnie, nasz zespół wykona dla Państwa profesjonalną stronę internetową, zgodnie z Państwa wymaganiami.

Zdajemy sobie sprawę, że mimo zastosowania intuicyjnych rozwiązań, nie każdy jest w stanie poruszać się po panelu administracyjnym strony. Z tego względu nasz zespół nie dość, że przygotuje stronę internetową, to jeszcze uzupełni ją treścią otrzymaną od Państwa. Jeżeli jednak lekkie pióro nie jest Państwa silną domeną, to za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie przygotować treści na Państwa stronę internetową. Nasi copywriterzy sprawią, że Państwa strona będzie uwielbiana przez internautów. Reasumują, bez obaw mogą Państwo liczyć na wsparcie naszego zespołu w kompleksowej realizacji zlecenia.

Czas ładowania strony jest jednym z algorytmów Google, dlatego wiemy, że każda strona powinna wczytywać się jak najszybciej. Ogólnym założeniem w procesie tworzenia strony jest dążenie do minimalnej wagi strony, zoptymalizowanych zapytań do bazy danych i innych elementów wpływających na czas ładowania strony internetowej. Czy wiesz, że jeżeli twoja strona otwiera się dłużej niż 5-6 sekund, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że odwiedzający wyjdzie z Twojej strony? Strony internetowe wykonane przez nas zespół na etapie uruchamiania na domenie klienta, optymalizuje stronę i przygotowuje ją do pozycjonowania. Warto wspomnieć, że dbamy, aby czas ładowania strony był jak najkrótszy na każdy odbiorniku, na którym ma być otwierana strona www.

Podstawowym językiem wykorzystywanym przy tworzeniu stron jest HTML oraz CSS. Każda strona internetowa jest dokumentem hipertekstowym. Język HTML jest językiem hipertekstowym znaczników. To on odpowiedzialny jest za opisanie struktury informacji zawartych wewnątrz strony internetowej. HTML sprawia, że strona jest czytelna i zrozumiała dla każdego w przeglądarce internetowej. Obecnie najnowszym rozwiązaniem jest HTML5 i tworzymy strony www z wykorzystaniem tej wersji HTML. CSS są to kaskadowe arkusze stylów, jest listą dyrektyw (reguł), które wpływają na wybrane elementy, informują je, w jaki sposób mają być zaprezentowane na stronie internetowej. W procesie tworzenia stron www wykorzystujemy również język programowania PHP, JavaScript i inne języki programowania. Nasz zespół tworząc stronę internetową, wykorzystuje wszystkie możliwe języki programowania oraz integruje z bazą danych MySQL.

Agencja interaktywna Damtox jest zespołem wyspecjalizowanych fachowców. Nasza firma skutecznie funkcjonuje w kilku obszarach. Swoją działalność opieramy na dwóch podstawowych filarach: pozycjonowanie oraz tworzenie stron internetowych. Mimo dwóch gałęzi funkcjonowania naszej firmy oferujemy również pokrewne usługi z nimi związane. Ogólnie ujmując, oferujemy szeroko pojęty marketing w intranecie, czyli pozycjonowanie stron, kampanie linków sponsorowanych, obsługę w social media, realizujemy szkolenia SEO, wykonujemy profesjonalne audyty SEO oraz tworzymy strony internetowe, modyfikujemy strony internetowe i optymalizujemy strony internetowe. Ze względu na wachlarz oferowanych usług, masz pewność, że Twoja strona internetowa będzie dostosowana do procesu pozycjonowania czy innych usług marketingowych.

Stwórzmy razem wspaniały projekt! Zachęcamy do kontaktu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą witryną. Jeżeli chcesz być z nami w stałym kontakcie na pewno zainteresują Cie nasze profile na portalach społecznościowych:

Tworzenie stron www
5 (100%) 314 votes

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności Rozumiem i akceptuję
Top